Kraunasi…
menu_taisykles

Taisyklės

UAB Skatt savo klientų duomenis naudoja tik paslaugų teikimo tikslais. Įmonė garantuoja, kad klientų duomenys nebus naudojami kitais, su paslaugų teikimu nesusijusiais tikslais, taip pat šie duomenys nebus perteikti trečiosioms šalims.

Už formose pateiktų duomenų tikrumą atsako formą pildantis asmuo. UAB Skatt neįsipareigoja tikrinti pateiktų duomenų ar dokumentų tikrumo. Atitinkamai kompetetingai įstaigai atmetus deklaraciją/paraišką dėl neteisingai kliento pateiktų duomenų/informacijos, dėl negalėjimo pateikti reikalaujamų dokumentų, dėl vėlavimo juos pateikti bei kitų nuo UAB Skatt nepriklausančių priežasčių, sumokėta įmoka už paslaugą nebus grąžinama.

Užpildę kontaktinę ar norimos paslaugos formą mūsų interneto svetainėje www.skatt.lt, klientai sutinka gauti naujienlaiškius iš UAB SKATT elektroniniu paštu. Nenorėdami gauti naujienlaiškių, atsakykite į juos žinute „STOP“, tuomet jūsų kontaktiniai duomenys iš duomenų bazės bus pašalinti ir naujienlaiškių nebegausite. Nenorėdami gauti naujienlaiškių, galite taip pat apie tai pažymėti formos laukelyje „Pastabos“.

Jūsų atsiųstų dokumentų paprastuoju paštu mes nesaugome (jie periodiškai naikinami) . Jeigu norite gauti dokumentus atgal, turite iš karto išsiuntę parašyti mums į email apie tai bei sumokėti 8 EUR siuntimo mokestį.

INFORMACIJA DĖL PAJAMŲ DEKLARACIJŲ TIKRINIMO/TVARKYMO

Pajamų deklaracijos tikrinimo kaina 30 EUR (už vienus metus). Ši suma įeina į deklaracijos tvarkymo kainą, jeigu nuspręsite tvarkytis.

Kad galėtume jūsų deklaraciją patikrinti ir informuoti, kiek mokesčių grąžinimo galite gauti už praėjusius metus, mums reikia gauti bent vieną iš nurodytų dokumentų:

  • Elektroniniai jūsų prisijungimai prie Altinn sistemos (MinID, BankID, Buypass , MinID Passport ). Dėl prisijungimo susisieksime su jumis formoje nurodytais kontaktais.
  • pirminės pajamų deklaracijos dokumentas Skattemelding 2022 arba Tax return 2022 (tvarkantis 2022 metus)
  • galutinės pajamų deklaracijos dokumentas Skatteoppgjør 2021 arba Tax assessment notice 2021 (tvarkantis 2021 metus)
  • galutinės pajamų deklaracijos dokumentas Skatteoppgjør 2020 arba Tax assessment notice 2020 (tvarkantis 2020 metus)
  • galutinės pajamų deklaracijos dokumentas Skatteoppgjør 2019 arba Tax assessment notice 2019 (tvarkantis 2019 metus)

DĖMESIO ! Jei pildydami formą mūsų svetaineje pažymėjote, jog pageidaujate MinID užsakymo, MiniID prisijungimai automatiškai (nemokamai ) yra jums užsakyti. Registracijos laišką iš MinID  turite gauti paprastu paštu 2 sav bėgyje tuo adresu, kuriuo esate Folekregistre registruotas (-a). Gavus laišką reikia būtinai per nurodytą terminą ir pagal nurodytas instrukcijas savarankiškai užsiregistruoti.

Jeigu po 2 savaičių MinID registracijos laiškas jūsų adresu neatkeliauja, jums reikia užsisakyti adreso keitimo paslaugą ir užsisakyti kodus iš naujo. Adreso keitimui pildyti formą čia: https://www.skatt.lt/paslaugos/adreso-keitimas/#forma_inside . Adreso keitimo paslaugos kaina 40 eur.

UAB Skatt netvarko šių pajamų deklaracijų:

  • Dirbusiems pagal „Enkeltpersonforetak“  (individuali įmonė Norvegijoje), tačiau galime rekomenduoti buhalterinę įmonę
  • Norintiems deklaruoti akcijas/vertybinius popierius/dividendus/kripto valiutas
  • Norintiems deklaruoti NT pardavimą užsienyje
  • Dirbantiems jūroje (žvejams ir jūrininkams )

 

UAB SKATT PRIVATUMO IR ATSAKOMYBĖS POLITIKA.

PRIVATUMO-POLITIKA UAB SKATT