Kraunasi…
menu_paslaugos

Registracija policijoje Norvegijoje

Lietuvos ir visos Europos Sąjungos piliečiai turi teisę dirbti, studijuoti ir gyventi Norvegijoje. Tad jei ketinate Norvegijoje užsibūti ilgiau nei 3 mėnesius, privalote užsiregistruoti policijoje arba užsieniečių paslaugų centruose (SUA) ir gauti leidimą gyventi. Užsiregistravę gausite registracijos pažymėjimą, kurio nereikės pratęsti.

Jei atvykote į šalį, bet dėl kažkokių priežasčių neužsiregistravote Norvegijos policijoje, deja, po trijų mėnesių teks iš jos išvykti. Jei neišbuvus trijų mėnesių išvykstama ir grįžtama atgal, gyvenimo laikotarpis iš naujo pradedamas skaičiuoti nuo grįžimo dienos. Todėl kitus tris mėnesius šalyje galima gyventi nesiregistruojant, o pasibaigus šiam laikui, būtina vėl būtina registracija policijoje (Norvegijoje). Po to šalyje galėsite gyventi dar 3 mėnesius.

Jei į šalį atvykstate ieškoti darbo, Norvegijos policijoje privalote užsiregistruoti kaip ieškantis darbo. Tai reikia padaryti ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo atvykimo į Norvegiją datos. Tokiu atveju šalyje galėsite gyventi 6 mėn.

Tad negaiškite laiko ir pasirinkite saugų gyvenimą šalyje. Jei nežinote kaip užsiregistruoti policijoje Norvegijoje ar tiesiog neturite tam laiko, visada galite kreiptis į mus. Mes padėsime Jums užpildyti paraišką registracijai bei suderinsime susitikimą vietiniame policijos skyriuje Jums pageidaujamu laiku. Taip pat nurodysime, kokius dokumentus privalėsite turėti susitikimo metu ir mielai atsakysime į visus kitus, su registracija susijusius klausimus.

DĖMESIO - eilės vizitui į policiją mes pagreitinti negalime. Artimiausia įmanoma vizitui data bus parenkama automatiškai UDI sistemoje.

Paslauga šiuo metu neteikiama, prašome formos nepildyti.

 

 

1
Užpildykite formą internetu

PILDYTI FORMĄ
2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie registraciją policijoje. Informuojame, kokių dokumentų ir informacijos iš jūsų reikės.
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus ir reikiamą informaciją mums atsiųskite nuskenuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu.
4
Užpildome paraišką registracijaiUžpildome paraišką jūsų registracijai policijoje, kurią atspausdintą reikės turėti vykstant į susitikimą jūsų vietiniame policijos skyriuje. Suderiname jums tinkamą laiką šiam susitikimui bei informuojame, kokius dokumentus reikės su savimi turėti.
5
Džiaukitės rezultataisSuderintu laiku vykstate susitikimui į vietinį policijos skyrių.

Pildyti formąRegistracija policijoje