Kraunasi…
menu_paslaugos

Mokesčių grąžinimas

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje yra įmanomas už 3 paskutinius praėjusius metus (2015-2016-2017 metai). Mokesčių grąžinimas Norvegijoje už 2017 metus vyks 2018 metais (pajamų deklaracijos pateikiamos iki 30.04.2018 ). Mokesčių grąžinimo Norvegijoje laikotarpis už 2017 metus yra 27.06.2018 - 25.10.2018 (šiuo laikotarpiu atgausite savo permokėtus mokesčius).

UAB Skatt tikslas - pagal Norvegijos karalystėje galiojančius įstatymus padėti mokesčių mokėtojams susigrąžinti maksimalias mokesčių sumas.

Užpildę žemiau esančią formą, elektroniniu paštu gausite informaciją, kokios informacijos/dokumentų pajamų deklaracijos patikrinimui ir tvarkymui reikės. Gavę reikiamą informaciją/dokumentus, informuosime, kokią mokesčių sumą galite susigrąžinti už pasirinktus metus. Tuomet jūs nuspręsite, ar sutinkate naudotis mūsų įmonės paslaugomis.

Taikome tik vienkartinį pajamų deklaracijos tvarkymo mokestį, tad visuomet būsite tikri, kad nereikės atiduoti papildomos savo susigrąžintų mokesčių dalies ir už suteiktą paslaugą sumokėti daugiau, nei buvo sutarta iš anksto. Pajamų deklaracijos tvarkymo kaina nuo 60 iki 120 eur (570 - 1150 kr).  Kainą patikslinsime jums užpildžius mokesčių grąžinimo formą, esančią apačioje. 

Dėmesio ! Į paslaugų kainą yra įskaičiuota visų papildomų laiškų iš Skatteetaten atsakymas bei papildomų dokumentų išsiuntimas tol , kol gaunate mokesčių grąžinimą į savo banko sąskaitą ar popieriniu čekiu.

Pirminėje pajamų deklaracijoje (Skattemelding 2017 / Tax return 2017 ) nurodyta grąžinama mokesčių suma (arba mokesčių skola) nėra galutinė. Automatiškai mokesčių lengvatos nėra pritaikomos, o dažnai ir klaidų pirminėse deklaracijose pasitaiko. Tinkamai užpildžius šiuos dokumentus, grąžinamą mokesčių sumą galite net kelis kartus pasididinti. 

Užpildę formą apačioje gausite informaciją, kiek mokesčių grąžinimo galite gauti  MAKSIMALIAI už 2017 metus.  Pajamų deklaracijos patikrinimas/paskaičiavimas yra NEMOKAMAS.

Nespėsite 2017 m. pajamų deklaracijos pateikti iki 30.04.2018? Susimokėjusiems už deklaracijų tvarkymą iki 29.04.2018, galėsime pateikimo terminą nukelti iki 31.05.2018.

Taip pat formas galite pildyti už 2016 ir 2015 metus. Šių metų mokesčių grąžinimą taip pat tvarkome. 

 

1
Užpildykite formą internetu
PILDYTI FORMĄ

2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie deklaracijos tikrinimą bei tvarkymą. Informuojame, kokių dokumentų reikės.
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskanuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu.
4
Tvarkome jūsų deklaracijąAtlikę reikiamas korekcijas, sutvarkytą pajamų deklaraciją tolimesniam nagrinėjimui perduodame Norvegijos mokesčių inspekcijai (Skatteetaten).
5
Džiaukitės rezultataisPatvirtintą galutinę pajamų deklaraciją gausite paprastu paštu arba galėsite matyti elektroninėje Altinn sistemoje, o netrukus gausite ir mokesčių grąžinimą į savo banko sąskaitą arba popieriniu čekiu, kurį galėsite išsigryninti bet kuriame banke.

Pildyti formą

Mokesčių grąžinimas