Kraunasi…
menu_paslaugos

Mokesčių grąžinimas

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje yra įmanomas už 3 paskutinius praėjusius metus (2015-2016-2017 metai). Mokesčių grąžinimas Norvegijoje už 2017 metus vyks 2018 metais (pajamų deklaracijos bus tvarkomos 2018 metų balandžio mėnesį). Mokesčių grąžinimo Norvegijoje laikotarpis už 2017 metus yra 22.06.2018 - 25.10.2018 (šiuo laikotarpiu atgausite savo permokėtus mokesčius).

UAB Skatt tikslas - pagal Norvegijos karalystėje galiojančius įstatymus padėti mokesčių mokėtojams susigrąžinti maksimalias mokesčių sumas.

Užpildę žemiau esančią formą, elektroniniu paštu gausite informaciją, kokios informacijos/dokumentų pajamų deklaracijos patikrinimui ir tvarkymui reikės. Gavę reikiamą informaciją/dokumentus, informuosime, kokią mokesčių sumą galite susigrąžinti už pasirinktus metus. Tuomet jūs nuspręsite, ar sutinkate naudotis mūsų įmonės paslaugomis.

Taikome tik vienkartinį pajamų deklaracijos tvarkymo mokestį, tad visuomet būsite tikri, kad nereikės atiduoti papildomos savo susigrąžintų mokesčių dalies ir už suteiktą paslaugą sumokėti daugiau, nei buvo sutarta iš anksto. Pajamų deklaracijos tvarkymo kaina nuo 60 iki 120 eur (570 - 1150 kr)  Kainą patikslinsime jums užpildžius mokesčių grąžinimo formą, esančią apačioje.

DĖMESIO! Jau galite pildyti formą apačioje ir sužinoti, kiek MAKSIMALIAI mokesčių galėsite susigrąžinti už 2017 metus. Susimokėjusiems už tvarkymą iki 28.02.2018 taikysime nuolaidas!

2017 metų pajamų deklaracijų pateikimai vyksta iki 30.04.2018 !!!

Pajamų deklaracijos patikrinimas yra NEMOKAMAS.

Taip pat formas galite pildyti už 2016 ir 2015 metus. Šių metų mokesčių grąžinimą taip pat tvarkome. Pajamų deklaracijų patikrinimas (formos užpildymas) yra NEMOKAMAS.

 

1
Užpildykite formą internetu
PILDYTI FORMĄ

2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie deklaracijos tikrinimą bei tvarkymą. Informuojame, kokių dokumentų reikės.
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskanuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu.
4
Tvarkome jūsų deklaracijąAtlikę reikiamas korekcijas, sutvarkytą pajamų deklaraciją tolimesniam nagrinėjimui perduodame Norvegijos mokesčių inspekcijai (Skatteetaten).
5
Džiaukitės rezultataisPatvirtintą galutinę pajamų deklaraciją gausite paprastu paštu arba galėsite matyti elektroninėje Altinn sistemoje, o netrukus gausite ir mokesčių grąžinimą į savo banko sąskaitą arba popieriniu čekiu, kurį galėsite išsigryninti bet kuriame banke.

Pildyti formą

Mokesčių grąžinimas