Kraunasi…
menu_paslaugos

Mokesčių grąžinimas

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje yra įmanomas už 3 paskutinius praėjusius metus (2015-2016-2017 metai). 

UAB Skatt tikslas - pagal Norvegijos karalystėje galiojančius įstatymus padėti mokesčių mokėtojams susigrąžinti maksimalias mokesčių sumas.

Užpildę žemiau esančią formą, elektroniniu paštu gausite informaciją, kokios informacijos/dokumentų pajamų deklaracijos patikrinimui ir tvarkymui reikės. Gavę reikiamą informaciją/dokumentus, informuosime, kokią mokesčių sumą galite susigrąžinti už pasirinktus metus. Tuomet jūs nuspręsite, ar sutinkate naudotis mūsų įmonės paslaugomis.

Taikome tik vienkartinį pajamų deklaracijos tvarkymo mokestį, tad visuomet būsite tikri, kad nereikės atiduoti papildomos savo susigrąžintų mokesčių dalies ir už suteiktą paslaugą sumokėti daugiau, nei buvo sutarta iš anksto. Pajamų deklaracijos tvarkymo kaina nuo 60 iki 120 eur Kainą patikslinsime jums užpildžius mokesčių grąžinimo formą, esančią apačioje. 

Dėmesio ! Į paslaugų kainą yra įskaičiuota visų papildomų laiškų iš Skatteetaten atsakymas bei papildomų dokumentų išsiuntimas iki mokesčių grąžinimo patvirtinimo.

Užpildę formą apačioje gausite informaciją, kiek mokesčių grąžinimo galite gauti  PAPILDOMAI už 2015, 2016 ar 2017 metus.  Pajamų deklaracijos patikrinimas/paskaičiavimas yra NEMOKAMAS.

1
Užpildykite formą internetu
PILDYTI FORMĄ

2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie deklaracijos tikrinimą bei tvarkymą. Informuojame, kokių dokumentų reikės.
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskanuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu.
4
Tvarkome jūsų deklaracijąAtlikę reikiamas korekcijas, sutvarkytą pajamų deklaraciją tolimesniam nagrinėjimui perduodame Norvegijos mokesčių inspekcijai (Skatteetaten).
5
Džiaukitės rezultataisPatvirtintą galutinę pajamų deklaraciją gausite paprastu paštu arba galėsite matyti elektroninėje Altinn sistemoje, o netrukus gausite ir mokesčių grąžinimą į savo banko sąskaitą arba popieriniu čekiu, kurį galėsite išsigryninti bet kuriame banke.

Pildyti formą

Mokesčių grąžinimas