Kraunasi…
menu_naujienos

Prisijungimai prie Skatteetaten , NAV bei kitų sistemų

Šiomis dienomis labai svarbu turėti elektroninius prisijungimus prie Skatteetaten (mokesčių inspekcijos) , NAV ( atitikmuo Lietuvoje būtų „Sodra“)  ir kt.

Lietuvoje taip pat šiomis dienomis neišeitų išsiversti be mobiliojo parašo ar SmartID, norint greitai susitvarkyti ir pateikti pajamų deklaracijas, prašymus socialinėms išmokoms ir kt.

Tas pats ir dirbant Norvegijoje. Būtina turėti elektroninius prisijungimus, kad galėtumėte visus reikiamus klausimus išsispręsti greitai ir patogiai – internetu.

Prisijungimų Norvegijoje rūšys:

  1. MinID (nemokami) – ne visur tinka (pvz netinka NAV paraiškų teikimui), tačiau su jais galėsite tvarkytis pajamų deklaracijas, keisti korespondencijos adresą Folkeregistre, pildyti meldekortas (bedarbio išmokoms) , kt. Išduodami tiek ID , tiek D numerio turėtojams. Instrukcijos kaip užsisakyti: https://www.skatt.lt/naujienos/minid/
  2. BankID (nemokami) – tinka visur (tiek Skatteetaten, tiek NAV visoms paraiškoms teikti) . Juos užsisakyti reikia tiesiogiai pasiskabinus arba nuvykus į Norvegijos banką, kuriame turite savo sąskaitą. Išduoda tik ID numerių turėtojams.
  3. Buypass (kainuoja 989 NOK) – tinka visur (tiek Skatteetaten, tiek NAV visoms paraiškoms teikti). Išduodami tiek ID , tiek D numerio turėtojams. Instrukcijos kaip užsisakyti: https://www.skatt.lt/naujienos/buypass-kaip-uzsisakyti/

Yra ir daugiau prisijungimų rūšių, tačiau išskyrėme pačius populiariausius.

Elektroniniai prisijungimai

 

 

Turite klausimų?

Susisiekite

Tel. +37061545566

www.skatt.lt