Kraunasi…
menu_paslaugos

Mokesčių kortelė Norvegijoje

Dirbantiems Norvegijoje būtina užsisakyti savo mokesčių kortelę (Skattekort).

  • Turintiems norvegišką pastovųjį ID numerį (numeriai prasideda 0, 1, 2, 3 ), mokesčių kortelės sugeneruojamos Altinn sistemoje automatiškai. Tik būtinai pasitikrinkite duomenis ir jeigu reikia – pasikoreguokite.
  • Turintiems norvegišką laikinąjį D numerį (numeriai prasideda 4, 5, 6, 7), mokesčių kortelės gali būti ir automatiškai sugeneruotos , jeigu dirbate ne pirmus metus Norvegijoje. Tik būtinai pasitikrinkite mokesčių kortelės duomenis ir jeigu reikia - koreguokite.

Per metus ketinate uždirbti ne daugiau kaip 65000  NOK prieš mokesčius, bet Norvegijoje gyvensite visus metus ? Jums nereikės mokėti mokesčių nuo savo pajamų (jeigu per laikotarpį 01.01.2022 -31.12.2022 jos neviršys 65000 NOK prieš mokesčius). Jums reikia užsisakyti Frikort. Frikort užsakymui reikalinga būti elektroniniu altinn sistemos vartotoju. 

Pirmą kartą atvykusiems dirbti į Norvegiją, mokesčių kortelę (Skattekort) užsisakyti galima tik fiziškai nuvykus į Skatteetaten kontorą su savo asmens bei darbo dokumentais.

Svarbu – neturint mokesčių kortelės nuo algos nuskaičiuojama 50% mokesčių.

Koreguojant/užsakant mokesčių kortelę nuo 01.02.2022 , tabelio numerio mokesčių kortelės jau negalėsite turėti. Bus priskiriama tik procentinė mokesčių kortelė. 

Daugiau informacijos apie mokesčių korteles Norvegijoje rasite: https://www.skatt.lt/naujienos/mokesciu-kortele-skattekort-2022-metams/ 

Mes galime jums užsakyti/koreguoti mokesčių kortelę (Skattekort) 2022 metams – paslaugos kaina 35 € .

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime. Dirbantiems ne pagal darbo sutartis, o turintiems "Enkeltpersonforetak" mokesčių kortelių neužsakinėjame.

1
Užpildykite formą internetu

PILDYTI FORMĄ
2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie mokesčių kortelę (Skattekort). Informuojame, kokios informacijos iš jūsų reikės.
3
Pateikite informaciją ir/ar dokumentusReikiamą informaciją ir/ar dokumentus mums atsiųskite elektroniniu paštu arba paprastuoju paštu.
4
Mokesčių kortelė bus sugeneruota 5 d.d bėgyje

Pildyti formąMokesčių kortelė Norvegijoje