Kraunasi…
menu_paslaugos

Mokesčių kortelė Norvegijoje

Dirbantiems Norvegijoje būtina užsisakyti savo mokesčių kortelę (Skattekort).

  • Turintiems norvegišką pastovųjį ID numerį (numeriai prasideda 0, 1, 2, 3 ), mokesčių kortelės sugeneruojamos Altinn sistemoje automatiškai. Tik būtinai pasitikrinkite duomenis ir jeigu reikia – pasikoreguokite.
  • Turintiems norvegišką laikinąjį D numerį (numeriai prasideda 4, 5, 6, 7), mokesčių korteles reikia kiekvienais metais savarankiškai užsisakyti (arba prašyti, jog užsakytų darbdavys).

Per metus ketinate uždirbti ne daugiau kaip 55000  NOK ? Jums nereikės mokėti mokesčių nuo savo pajamų (jeigu per laikotarpį 01.01.2020 -31.12.2020 jos neviršys 55000 NOK prieš mokesčius). Jums reikia užsisakyti Frikort. Frikort užsakymui reikalinga būti elektroniniu altinn sistemos vartotoju.

Pirmą kartą atvykusiems dirbti į Norvegiją, mokesčių kortelę (Skattekort) užsisakyti galima tik fiziškai nuvykus į Skatteetaten kontorą su savo asmens bei darbo dokumentais.

Svarbu – neturint mokesčių kortelės nuo algos nuskaičiuojama 50% mokesčių.

Daugiau informacijos apie mokesčių korteles Norvegijoje rasite: https://www.skatt.lt/naujienos/skattekort2020/

Mes galime jums užsakyti/koreguoti mokesčių kortelę (Skattekort) 2020 metams – paslaugos kaina 30 € .

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.

1
Užpildykite formą internetu

PILDYTI FORMĄ
2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie mokesčių kortelę (Skattekort). Informuojame, kokios informacijos iš jūsų reikės.
3
Pateikite informaciją ir/ar dokumentusReikiamą informaciją ir/ar dokumentus mums atsiųskite elektroniniu paštu arba paprastuoju paštu.
4
Mokesčių kortelė bus sugeneruota 5 d.d bėgyje

Pildyti formąMokesčių kortelė Norvegijoje