Kraunasi…
menu_paslaugos

Helfo E106 forma

E 106 forma patvirtina Norvegijoje turimą draudimą ir suteikia teisę asmeniui gauti medicinos paslaugas Lietuvoje ir kitose Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse.

Ši pažyma naudinga dirbti į užsienį vykstantiems darbuotojams, valstybės tarnautojams bei jų išlaikomiems asmenims. Tačiau teisę ją gauti turi tik tie asmenys, kurie dirba Norvegijoje, o jų šeimos nariai - žmona/vyras, vaikai - gyvena Lietuvoje, arba tas asmuo, kuris labai dažnai važinėja į Lietuvą (bent kartą kas 3 savaites).

E 106 forma Norvegijoje išduodama maksimaliai 2 metams į priekį, tačiau būtinai atsižvelgiama ir į darbo sutarties trukmę. Ji galioja tik nuo išdavimo datos (negalioja už praėjusį laiką).

Šią formą išduoda HELFO, o gausite ją paštu, nurodytu lietuvišku adresu, per 12-16 savaičių. Gautą E 106 privalote pristatyti į vietines ligonių kasas Lietuvoje.

Tad jei domitės kaip gauti E 106 formą Norvegijoje, žinokite, kad Jums reikės šių dokumentų: paso ar ID kortelės kopijos, darbo sutarties ir patvirtinimo iš darbdavio, kad šiai dienai dirbate (jeigu darbo sutartis pasirašyta seniau nei prieš vienerius metus).

Helfo E106 formos užsakymo kaina - 39 (379 NOK)

Pasitikėkite mūsų darbu ir drąsiai kreipkitės konsultacijoms el. paštu info@skatt.lt arba tel. +370 615 455 66.

Turite PSD skolą Lietuvoje ir norite ją panaikinti už praėjusį laikotarpį? Šiam tikslui Helfo E106 forma netiks, nes ji negalios už praėjusį laikotarpį.

Dokumentus tinkamus PSD skolos Lietuvoje panaikinimui galime jums suruošti. Tam reikės jusu MiniID kodų lentelės arba Buypass prisijungimų.

PSD skolos Lietuvoje panaikinimo dokumentų ruošimo kaina - 39 € (379 NOK)

Jeigu norite užsisakyti šią paslaugą, pildydami formą apačioje, pažymėkite laukelyje "Pastabos" - dokumentai dėl PSD.

Taip pat galite susisiekti el. paštu info@skatt.lt arba tel. +370 615 455 66.

1
Užpildykite formą internetu

PILDYTI FORMĄ
2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie Helfo E106 formos užsakymo eigą. Informuojame, kokių dokumentų reikės
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskenuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu
4
Užsakome jums E106 formą
5
Džiaukitės rezultataisUžsakytą E106  formą gausite paprastuoju paštu lietuvišku adresu 12-16 savaičių bėgyje.

DUK

Išduoda įstaiga Helfo. Užsisakyti užpildant paraišką arba naudotis mūsų paslaugomis pildant formą https://www.skatt.lt/paslaugos/helfo-e106-forma/ .
E106 forma išduodama, kai:
  • Turite šeimą Lietuvoje (sutuoktinis ir/ar nepilnamečiai vaikai);
  • Esate iki 22 metų amžiaus ir gyvenate Lietuvoje vienu adresu su tėvais;
  • Ne rečiau kaip kas 3 savaites važinėjate į Lietuvą (toks nuolatinis darbo grafikas).
Pristačius E106 formą Lietuvos ligonių kasoms, galite nemokamai gauti visas medicinos paslaugas Lietuvoje. Pritačius E106 formą Sodrai, jums nesiskaičiuos PSD (privalomojo sveikatos draudimo įmokos) Lietuvoje (E106 forma negalioja atgaliniam laikui).
Turėjote gauti 2 egzemplioriais. Vieną pristatyti Lietuvos Ligonių Kasoms. Kitą – Sodrai. Kopiją būtinai pasilikite sau.
Galioja nuo išdavimo datos maksimaliai 2 metus į priekį arba tiek, kiek galioja jūsų darbo kontraktas Norvegijoje.
PSD skola Lietuvoje nesikaups tuo laikotarpiu, kuriuo galioja E106 forma. Tačiau E106 forma neparodo jūsų socialinio draudimo laikotarpio už praėjusį laiką. Todėl skola už buvusį laikotarpį (iki E106 formos išdavimo) nepasinaikins.
  • E104 forma iš Norvegijos
  • Pajamų deklaracijų dokumentai iš Norvegijos
  • Metinės pajamų ataskaitos iš altinn sistemos
Nuo šiol NAV įstaiga nebepriima tiesioginių paraiškų dėl E104 formos išdavimo. Paraiškas NAV priima tik iš Sodros. Todėl norėdami gauti E104 formą, pirmiausia turite kreiptis į įstaigą Sodra ir pildyti prašymą Sodrai dėl tarpininkavimo E104 formai gauti Norvegijoje. Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt

Pildyti formą

E106 forma