Kraunasi…
menu_paslaugos

Helfo S1 (buvusi E106) forma

Helfo S1 (buvusi E106) forma patvirtina Norvegijoje turimą draudimą ir suteikia teisę asmeniui gauti medicinos paslaugas Lietuvoje ir kitose Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse.

Ši pažyma naudinga dirbti į užsienį vykstantiems darbuotojams, valstybės tarnautojams bei jų išlaikomiems asmenims. Tačiau teisę ją gauti turi tik tie asmenys, kurie dirba Norvegijoje, o jų šeimos nariai - žmona/vyras, vaikai - gyvena Lietuvoje, arba tas asmuo, kuris labai dažnai važinėja į Lietuvą (bent kartą kas 3 savaites).

Helfo S1 (buvusi E106) forma Norvegijoje išduodama maksimaliai 2 metams į priekį, tačiau būtinai atsižvelgiama ir į darbo sutarties trukmę. Ji galioja tik nuo išdavimo datos (negalioja už praėjusį laiką).

Šią formą išduoda HELFO, o gausite ją paštu, nurodytu lietuvišku adresu, per 6-12 savaičių. Gautą S1 formą privalote pristatyti į vietines ligonių kasas Lietuvoje.

Tad jei domitės kaip gauti Helfo S1 (buvusi E106) formą Norvegijoje, žinokite, kad Jums reikės šių dokumentų: darbo sutarties ir patvirtinimo iš darbdavio, kad šiai dienai dirbate (jeigu darbo sutartis pasirašyta seniau nei prieš vienerius metus). Jeigu gaunate išmokas iš NAV vietoje darbo pajamų (foreldrepenger, sykepenger, svangerskapspenger, pleiepenger, kt.), reikės pateikti sprendimo iš NAV skirti išmokas laiško kopiją ("Melding om vedtak" ).

Helfo S1 (buvusios E106) formos užsakymo kaina - 39

Pasitikėkite mūsų darbu ir drąsiai kreipkitės konsultacijoms el. paštu info@skatt.lt arba tel. +370 615 455 66.

Turite PSD skolą Lietuvoje ir norite ją panaikinti už praėjusį laikotarpį? Šiam tikslui Helfo S1 (buvusi E106) forma netiks, nes ji negalios už praėjusį laikotarpį.

Dokumentus tinkamus PSD skolos Lietuvoje panaikinimui galime jums suruošti. Tam reikės jūsų MiniID kodų lentelės arba Buypass prisijungimų.

PSD skolos Lietuvoje panaikinimo dokumentų ruošimo kaina - 39 € 

Jeigu norite užsisakyti šią paslaugą, pildydami formą apačioje, pažymėkite laukelyje "Pastabos" - dokumentai dėl PSD.

Taip pat galite susisiekti el. paštu info@skatt.lt arba tel. +370 615 455 66.

1
Užpildykite formą internetu

PILDYTI FORMĄ
2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie Helfo S1 formos užsakymo eigą. Informuojame, kokių dokumentų reikės
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskenuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu
4
Užsakome jums Helfo S1 formą
5
Džiaukitės rezultataisUžsakytą Helfo S1 formą gausite i Digital postboks arba paprastuoju paštu 16 savaičių bėgyje.

DUK

Išduoda įstaiga Helfo. Užsisakyti užpildant paraišką arba naudotis mūsų paslaugomis pildant formą https://www.skatt.lt/paslaugos/helfo-e106-forma/ .
Helfo S1 (buvusi E106) forma išduodama, kai:
  • Turite šeimą Lietuvoje (sutuoktinis ir/ar nepilnamečiai vaikai);
  • Esate iki 22 metų amžiaus ir gyvenate Lietuvoje vienu adresu su tėvais;
  • Ne rečiau kaip kas 3 savaites važinėjate į Lietuvą (toks nuolatinis darbo grafikas).
Pristačius Helfo S1 (buvusią E106)  formą Lietuvos ligonių kasoms, galite nemokamai gauti visas medicinos paslaugas Lietuvoje. 
Helfo S1 (buvusią E106) formą reikia savarankiškai pristatyti Lietuvos Ligonių kasoms.
Galioja nuo išdavimo datos maksimaliai 2 metus į priekį arba tiek, kiek galioja jūsų darbo kontraktas Norvegijoje.
PSD skola Lietuvoje nesikaups tuo laikotarpiu, kuriuo galioja Helfo S1 (buvusi E106)  forma. Tačiau Helfo S1 (buvusi E106) forma neparodo jūsų socialinio draudimo laikotarpio už praėjusį laiką. Todėl skola už buvusį laikotarpį (iki S1 formos išdavimo) nepasinaikins.
  • E104 forma iš Norvegijos
  • Pajamų deklaracijų dokumentai iš Norvegijos
  • Metinės pajamų ataskaitos iš altinn sistemos
Nuo šiol NAV įstaiga nebepriima tiesioginių paraiškų dėl E104 formos išdavimo. Paraiškas NAV priima tik iš Sodros. Todėl norėdami gauti E104 formą, pirmiausia turite kreiptis į įstaigą Sodra ir pildyti prašymą Sodrai dėl tarpininkavimo E104 formai gauti Norvegijoje. Daugiau informacijos rasite www.sodra.lt

Pildyti formą

Helfo S1 forma