Kraunasi…
menu_paslaugos

Išmokos už vaikus

Dirbate Norvegijoje ir turite vaikų iki 18 metų amžiaus? Jums priklauso šios išmokos už vaikus Norvegijoje (nepriklausomai nuo to, vaikai jūsų gyvena Lietuvoje ar Norvegijoje). Išmokos skiriamos taip pat ir išsiskyrusiems tėvams.

Užpildykite apačioje esančią formą ir mes su Jumis susisieksime bei atsiųsime reikiamų dokumentų sąrašą išmokoms tvarkyti.

Išmokų "Barnetrygd" tvarkymo kaina - 120 eur 

Išmokų "Utvidet Barnetrygd" tvarkymo kaina - 120 eur

Išmokų "Barnetrygd" ir "Kontantstøtte" tvarkymo kaina - 170 eur 

*kaina nekinta dėl vaikų skaičiaus !

Vaiko pinigus Norvegijoje galite susigrąžinti už praėjusį laikotarpį, net jeigu šiuo metu Norvegijoje nebedirbate. "Barnetrygd" ir "Utvidet barnetrygd" išmokos už vaikus grąžinamos už 3 paskutinius praėjusius metus. "Kontantstøtte" išmokos už vaikus grąžinamos už 3 paskutinius praėjusius mėnesius. 

Dėmesio ! Į paslaugų kainą yra įskaičiuotas visų papildomų laiškų iš NAV atsakymas bei papildomų dokumentų išsiuntimas iki išmokų patvirtinimo.

Nuo 01.01.2018 skiriamos išmokos už vaikus Lietuvoje (30 eur vaikui) . Jei jūsų vaikai gyvena Lietuvoje ir vaikų mama/tėtis yra Lietuvoje dirbanti/-is ,  iš Norvegijos gausite išmokų skirtumą (Norvegijos išmokų dydis - Lietuvos išmokų dydis).  

Taip pat tvarkome Motinystės/Tėvystės atostogų išmokas (dekretą), Tėvo kvotą bei vienkartinę išmoką gimus vaikui. Dėl šių paslaugų susisiekti el.paštu info@skatt.lt arba tel. + 47 966 99 889; +370 615 455 66. 

Motinystės atostogų Norvegijoje tvarkymo kaina - 135 eur

Tėvystės atostogų Norvegijoje tvarkymo kaina  - 135 eur

Vienkartinės išmokos Norvegijoje tvarkymo kaina - 120 eur

Tėvo kvotos Norvegijoje tvarkymo kaina - 120 eur

 

1
Užpildykite formą internetu

PILDYTI FORMĄ
2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie išmokų už vaikus tvarkymo eigą. Informuojame, kokių dokumentų reikės.
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskenuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu.
4
Pateikiame jūsų paraišką išmokoms gautiUžpildome reikiamas paraiškas dėl išmokų už vaikus skyrimo ir pateikiame jas NAV tolimesniam nagrinėjimui. Gavę laiškų iš NAV, persiunčiate juos nuskanuotus mums elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu. Paraiškos nagrinėjimas vidutiniškai užtrunka 6 mėnesius.
5
Džiaukitės rezultataisNAV išnagrinėjus pateiktą paraišką išmokoms už vaikus gauti, gausite patvirtinimą paprastuoju paštu, o neužilgo pradėsite gauti ir išmokas į banko sąskaitą. Išmokas galite gauti ir į lietuvišką banko sąskaitą.

Pildyti formą

IŠMOKOS UŽ VAIKUS