Kraunasi…
menu_paslaugos

Išmokos už vaikus

Dirbate Norvegijoje ir turite vaikų iki 18 metų amžiaus? Jums priklauso šios išmokos už vaikus Norvegijoje (nepriklausomai nuo to, vaikai jūsų gyvena Lietuvoje ar Norvegijoje). Išmokos skiriamos taip pat ir išsiskyrusiems tėvams.

Užpildykite apačioje esančią formą ir mes su Jumis susisieksime bei atsiųsime reikiamų dokumentų sąrašą išmokoms tvarkyti.

Išmokų už vaikus Norvegijoje  "Barnetrygd" tvarkymo kaina - 120 eur (nepriklausomai nuo vaikų skaičiaus).

Vaiko pinigus Norvegijoje galite susigrąžinti už praėjusį laikotarpį, net jeigu šiuo metu Norvegijoje nebedirbate. "Barnetrygd" išmokos už vaikus grąžinamos už 3 paskutinius praėjusius metus. "Kontantstøtte" išmokos už vaikus grąžinamos už 3 paskutinius praėjusius mėnesius. 

Dėmesio ! Į paslaugų kainą yra įskaičiuota visų papildomų laiškų iš NAV atsakymas bei papildomų dokumentų išsiuntimas iki išmokų patvirtinimo.

Nuo 01.01.2018 skiriamos išmokos už vaikus Lietuvoje (30 eur vaikui) . Jei jūsų vaikai gyvena Lietuvoje ir vaikų mama/tėtis yra Lietuvoje dirbanti/-is ,  iš Norvegijos gausite išmokų skirtumą (Norvegijos išmokų dydis - Lietuvos išmokų dydis).  

Taip pat tvarkome Motinystės/Tėvystės atostogų išmokas (dekretą), Tėvo kvotą bei vienkartinę išmoką gimus vaikui. Dėl šių paslaugų susisiekti el.paštu info@skatt.lt arba tel. + 47 966 99 889; +370 615 455 66. 

 

1
Užpildykite formą internetu
PILDYTI FORMĄ

2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie išmokų už vaikus tvarkymo eigą. Informuojame, kokių dokumentų reikės.
3
Pateikite dokumentusNurodytus dokumentus mums atsiųskite nuskanuotus elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu.
4
Pateikiame jūsų paraišką išmokoms gautiUžpildome reikiamas paraiškas dėl išmokų už vaikus skyrimo ir pateikiame jas NAV tolimesniam nagrinėjimui. Gavę laiškų iš NAV, persiunčiate juos nuskanuotus mums elektroniniu paštu arba jų kopijas paprastuoju paštu. Paraiškos nagrinėjimas vidutiniškai užtrunka 6 mėnesius.
5
Džiaukitės rezultataisNAV išnagrinėjus pateiktą paraišką išmokoms už vaikus gauti, gausite patvirtinimą paprastuoju paštu, o neužilgo pradėsite gauti ir išmokas į banko sąskaitą. Išmokas galite gauti ir į lietuvišką banko sąskaitą.

Pildyti formą

IŠMOKOS UŽ VAIKUS