Kraunasi…
menu_paslaugos

Adreso keitimas Norvegijoje

Adreso keitimas Norvegijoje yra toks pat svarbus kaip ir visos kitos procedūros. Tad jei kraustotės iš vienos gyvenamosios vietos į kitą šalies ribose ar planuojate išvykti iš jos, privalote apie tai informuoti atitinkamas institucijas. Norvegijoje informuoti apie pakeistą pašto adresą labai svarbu, jei norite laiku gauti korespondenciją, susijusią su mokesčių grąžinimu bei įvairiomis išmokomis. Visos šalies institucijos siunčia laiškus tuo adresu, kuris deklaruotas Skatteetaten (Folkeregister). Vadinasi, jei adresas nėra tikslus, svarbūs laiškai Jūsų nepasieks.

Tad kaip pasikeisti pašto adresą Norvegijoje?

Jei adresą keičiate neišvykdami iš šalies, o tiesiog išsikraustydami į kitą gyvenamąją vietą, apie tai Gyventojų registrui (Folkeregister) privalote pranešti per 8 dienas.

Pakeisti adresą Norvegijos viduje galima dvejopai:

  • Turėdami ID numerį (pastovųjį), adresą galite pasikeisti Altinn sistemoje elektroniniu būdu, prisijungdami su MiniID kodais.
  • Turėdami D numerį (laikinąjį), adresą galite pasikeisti tik popieriniu būdu, užpildę atitinkamas formas ir pridėję savo paso kopiją, patvirtintą notaro arba "Rett kopi" antspaudu ("Rett kopi" antspaudą galite gauti NAV, Mokesčių tarnyboje ar policijos skyriuose).

Jeigu iš Norvegijos išvykstate ilgesniam nei 6 mėnesių periodui, apie tai, ne vėliau kaip per 14 dienų, privalote informuoti Mokesčių tarnybą (Skatteetaten). Šiuo atveju pakeisti adresą internetu nepavyks. Užpildytą paraišką teks siųsti paštu.
Tad jeigu Jums sunku ir nežinote kaip pasikeisti adresą Norvegijoje, visada galite kreiptis į mus ir mes padėsime susitvarkyti su visais nesklandumais.

Adreso keitimo paslaugos kaina - 30 EUR (292 NOK)

Išregistravimo iš Norvegijos paslaugos kaina - 30 EUR (292 NOK)  (formos laukelyje "pastabos" nurodykite, jog norite išsiregistruoti)

Pasitikėkite mūsų darbu ir drąsiai kreipkitės konsultacijoms el. paštu info@skatt.lt arba tel. +370 615 455 66, +47 966 99 889.

1
Užpildykite formą internetu
PILDYTI FORMĄ

2
Gaukite informaciją elektroniniu paštuIšsiunčiame jums visą reikiamą informaciją apie adreso keitimą Norvegijoje arba išvykstant iš šalies. Informuojame, kokios informacijos iš jūsų reikės.
3
Pateikite informaciją ir/ar dokumentusReikiamą informaciją ir/ar dokumentus mums atsiųskite elektroniniu paštu arba paprastuoju paštu.
4
Jūsų adresą Norvegijos sistemoje pakeičiame

Pildyti formą

Adreso keitimas