Kraunasi…
menu_naujienos

Sugeneruotos paskutinės 2016m. pajamų deklaracijos

Iki 25.10.2017 turėjote gauti pranešimą, kad Altinn sistemoje yra paruoštas dokumentas „Skatteoppgjør” arba „Tax assessment notice„.  Mokesčių grąžinimai bus pervedami į norvegiškas banko sąskaitas 1-2 sav. bėgyje.

Jei norvegiškos banko sąskaitos neturite, jums bus išsiunčiamas čekis paprastu paštu (3 sav. bėgyje). Čekį reikės išsigryninti banke. Būtinai atkreipkite dėmesį į čekio galiojimo laiką, nunešus jį į Lietuvos banką išgryninimas užtruks mažiausiai 1-2 sav.

Jei mokesčių grąžinimo čekio po 4 savaičių nuo galutinės pajamų deklaracijos gavimo datos dar negavote, būtinai Kemnerkontorai turite nurodyti savo lietuviškos banko sąskaitos numerį. Tai padaryti galima užpildžius formą „Kontoopplysninger” ir pridėjus savo paso kopiją bei vieno bet kurio mėnesio banko išrašą (kaip įrodymą, kad banko sąskaita yra jūsų). Užpildytą „Kontoopplysninger” formą kartu su dokumentais siųsti savo komunos Kemnerkontoros adresu.

Jums pageidaujant, galime užpidlyti „Kontoopplysninger” formą bei su reikiamais dokumentais išsiųsti į jūsų regiono Kemnerkontorai. Paslauga kainuoja 35 eur. Norėdami šios paslaugos, rašykite mums į email info@skatt.lt

 

UAB Skatt - Mokesčių grąžinimas
UAB Skatt – Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

 

 

 

Turite klausimų? Susisiekite
El.paštu: info@skatt.lt
Tel.:  +370 615 455 66,  +47 966 99 889

Logotipas