Kraunasi…
menu_naujienos

2020m. didėja vaiko pinigai Lietuvoje

Jeigu vienas iš tėvų dirba Norvegijoje, o kitas – Lietuvoje ,išmokas už vaiką moka abi valstybės – Lietuva ir Norvegija. Tai reiškia, kad Norvegija moka išmokų skirtumą. Jeigu Lietuvoje vaiko mama gauna 50 eur/mėn. išmokas , tai tėtis dirbantis Norvegijoje, gali iš Norvegijos dar gauti taip pat už vaiką apie 57 eur/mėn. (1054 NOK – 50 EUR) išmokas.

Kadangi nuo 2020 metų vaiko pinigai Lietuvoje didinami iki 60 – 100 eur/mėn., visi gaunantys išmokų skirtumą iš Norvegijos turi informuoti Norvegijos įstaigą NAV, kad išmokos Lietuvoje padidėjo. Tam, kad išmokas Norvegijos Įstaiga NAV perskaičiuotų ir nesusidarytų išmokų permoka, kurią vėliau tektų grąžinti.

Pranešti galite elektroniniu būdu per “Ditt nav” sistemą (reikalingi BankID ar Buypass prisijungimai) arba rašyti paprastą laišką ir išsiųsti paprastu paštu. Informacija, kaip rašyti laišką čia: https://www.skatt.lt/naujienos/dokumentu-siuntimas-nav/

Išsiųsti pranešimą NAV įstaigai dėl pasikeitusio išmokų dydžio Lietuvoje, galime už jus mes. Paslaugos kaina 30 eur.

 

➡️ Kaip užsisakyti Buypass: https://www.skatt.lt/naujienos/buypass-kaip-uzsisakyti/

➡️ Kaip susitvarkyti išmokas už vaikus iš Norvegijos: https://www.skatt.lt/paslaugos/ismokos-uz-vaikus/

 

Ar tikrai viską žinote apie išmokas Norvegijoje? Mes žinome labai daug ir mielai pasidalinsime su jumis savo žiniomis, padėsime jums susitvarkyti reikiamus dokumentus.

Susisiekite el. paštu info@skatt.lt arba tel. + 370 615 455 66

vaiko pinigai dideja LT

 

Turite klausimų?

Konsultuojame NEMOKAMAI ‼️
☎️ +370 615 455 66
📩 info@skatt.lt